Hollanda'da Bulunan Vintage Temalı Dükkandan Alınabilecek 5 Ev Dekoru Fikri

Herkese merhaba, bu kez sizinle paylaşmak için güzel bir alışveriş turum var! Vintage Küratörler, Haarlem (Hollanda) merkezli, inşaatçı ve girişimci Marije Cnossen ile sürdürülebilir bir giyim butiğidir. Marije bununla birlikte yeni bir estetiğini taşıyor ve her şey çok güzel. Dükkanını ve atölyesini hem işlevsellik hem de estetik için şekillendirdiği tarz, dikkatle göze çarpan bağlanmış göz ve onun ürünlerini nasıl sattığının ardındaki vizyon gerçekten ferahlatıcı. Hadi alışveriş turuna atlayalım ve işiniz bittiğinde, bu mağaza turundan kendi eviniz için çekebileceğiniz beş akıllı fikir öğreneceğinize eminim.

1. KURUTULMUŞ ÇİÇEK VE YEŞİLLİKLE DEKORASYON

Bu kentsel vintage cennetin cazibesinin büyük bir kısmı, dükkanın tamamında bulunan kuru çiçeklerin bolluğudur. Marije akıllıca alışveriş yapanları selamlamak için çarpıcı ama tuhaf bir özellik yaratmak için, bir demet kurutulmuş çiçeği saksıya dağınık bir biçimde koymuş ve aşağıdaki görüntüden çok şık durduğunu söylemem gerek.

2. AÇIK GİYİM SERGİSİ

Bu herkes için değil, ama kıyafetleri seviyorsanız ve onları açık alanda görmeyi seviyorsanız, basit bir asma raf sadece pratik, kullanımı kolay bir giysi saklama çözümü sunmakla kalmayacak, aynı zamanda kişisel tarzınızı da ileten bir görsel olacak. Marije, ahşaptan aşağıda göründüğü gibi giysi askılığı tasarlamış, ayrıca Ikea'da aynısı olmasada benim de kendi evimde kullanmış olduğum hoş bir beyaz modeli var.

3. TAŞINABİLİR ÇALIŞMA MASASI

Alan bir sorunsa, neden ilginç olduğu kadar işlevsel olan bir çalışma masası oluşturmayın! Marije, gerektiğinde kolayca hareket ettirilebilen, ancak dikiş makinelerini, iplerini ve diğer çeşitli malzemeleri depolamak için ihtiyaç duyduğu tüm pratiklere sahip olan, mekânı yaratıcı bir şekilde ayıran ve bir konuşma noktası yaratan, tekerlekli bir ev şeklinde çalışma masası tasarlamış . Daha akıllı olan, arka panele ayna ekleyerek, alışveriş yapanların da, bir şeyler denedikten sonra kendilerini hayran edecekleri geniş bir yüzeye sahip olmaları. Her yüzeyden faydalanmak ve bir fonksiyon için fırsat vermek bu tasarımı bu kadar güzel kılan şeydir.

4. AYDINLATMA

Aydınlatma her zaman stil kaslarınızı esnetmek ve bir açıklama yapmak için harika bir yerdir. Dükkanın kadınsı, kaprisli bir niteliği olmasına rağmen, Marije odak noktaları oluşturmak, ilgi çekmek için iki büyük vintage endüstriyel lamba kullanmaktadır. Stilleri karıştırmaktan çekinmeyin, ancak modern aydınlatmalar en çok övgü alandır ve ayrıca diğer dekorlarla denge kurucaktır.

5. YARATICI DEPOLAMA

Marije'nin öğeleri yaratıcı yollarla göstermek için her fırsatı kullanmasını seviyorum. Paletleri kullanarak yaptığı bu eşya hem terliklerinizi koyuyorsunuz hemde gerektiğinde masa olarak kullanmanızı sağlıyor. Paletlerin kendileri için ham, endüstriyel bir kaliteleri vardır ve doğru yapıldığında (temizlenmiş, boyanmış / lekeli, üstünde camdan kesilmiş bir parça olan) bu daha kadınsı tarzda bir ürün olmuş oluyor. Gerektiğinde kullanışlı depolama alanıyla ve aynı zamanda camdan yüzeyiyle güzel bir görüntü sağlıyor. Dükkanın mini mutfağındaki günlük ürünler ve günlük ihtiyaçlar için çeşitli boyutlarda cam kavanozlarla birlikte sergileniyor. Ve işler biraz fazla olduğunda, dağınıklığı gizlemek ve ekstra depolama sağlamak için uygun maliyetli bir yol sunmuş oluyor..

Tanıtılan Yazılar